• LG UH850

  • LG UH950

  • SONY X9000E

  • SONY X8500E

  • SONY X9300D

بازدید کل : 857738
بازدید دیروز : 212
بازدید امروز : 95
آنلاین : 6
تعامل هوشمندانه با کنترل صدا و حرکت

فن آوري جديد و پيشرفته تعامل هوشمند به شما اجازه مي دهد تا بدون نياز به فشار دادن دکمه با تلويزيون خود کار کنيد. شما مي توانيد عملکردهايي مانند روشن/خاموش کردن تلويزيون، عوض کردن کانال، دسترسي به برنامه هاي کاربردي و گشت و گذار در اينترنت را براحتي و تنها با اتکا به فرمان هاي ساده صوتي و حرکتي کنترل کنيد. دوربين داخلي با قابليت تشخيص چهره به شما اجازه مي دهد تا بدون نياز به تايپ کردن شناسه يا اسم رمز وارد Smart Hub يا ساير اشتراک هاي شخصي خود شويد. شيوه کاملاً نوين تعامل با تلويزيون را تجربه کنيد.

* توصيه مي شود براي عملکرد کنترل صوتي از کنترل لمسي هوشمند استفاده شود
* تعامل صوتي در تمام زبان ها، گويش ها و مناطق موجود نمي باشد.
* عملکرد واقعي ممکن است بسته به زباني که بدان صحبت مي شود متفاوت باشد
* براي بهره مندي از برخي قابليت ها و ويژگي هاي تعامل هوشمند ممکن است نياز به دسترسي اينترنتي باشد.
* تعامل هوشمند در تمام زبان ها/گويش ها و مناطق موجود نمي باشد.
* سطح امنيت تشخيص چهره به اندازه ورود با شناسه و اسم رمز بالا نيست

با محتواها و قابليت هاي بهبود يافته تجربه مشاهده هوشمندانه تري داشته باشيد

با سه سرويس انحصاري و جديد سامسونگ – برنامه هاي کاربردي براي سرگرمي کودکان - Kids، برنامه هاي کاربردي براي تندرستي – Fitness و برنامه هاي کاربردي براي خانواده - Family Story – وارد دنياي سرگرمي هاي آنلاين شده و از محتواهاي ارتقا يافته جديد آنها بهره مند شويد. برنامه هاي کاربردي براي سرگرمي کودکان - Kids سامسونگ سرگرمي هاي خانگي را با برنامه هاي سرگرم کننده و مفيد آموزشي ترکيب مي کند. با برنامه هاي کاربردي براي تندرستي - Fitness سامسونگ مي توانيد برنامه هاي ورزشي و تمريني خود را در منزل اجرا کنيد و با قابليت برنامه هاي کاربردي براي خانواده - Family Story سامسونگ مي توانيد مطمئن باشيد که لحظات و خاطرات ارزشمند خانوادگي نه تنها ذخيره مي شوند بلکه توسط تلويزيون هوشمند شما به اشتراک گذاشته خواهند شد. اين قابليت هاي جديد Smart Hub تلويزيون هوشمند سامسونگ بر غناي زندگي شما افزوده و شريک و مشاور سبک زندگي شما خواهند بود.* برنامه ها و محتواهاي ارائه شده از طريق Smart Hub ممکن است در طبقه بندي محصولات، مدل ها و مناطق مختلف با هم تفاوت داشته باشند. براي آگاهي بيشتر به Samsung.com مراجعه نماييد.
* براي بهره مندي از برخي قابليت ها و ويژگي هاي تلويزيون هوشمند ممکن است نياز به ارتقاي ثابت افزار باشد.
* خدمات تندرستي – Fitness ممکن است در تمام مناطق در دسترس نباشد

هر سال، يک تلويزيون جديد

بروز نگاه داشتن تلويزيون با جديدترين فن آوري ها اينک به يک واقعيت تبديل شده است. سيستم تکامل هوشمند - Smart Evolution سامسونگ ابعاد فني و مهندسي تلويزيون شما را بطور کامل عوض مي کند بدون اينکه نياز به تعويض کل دستگاه باشد. کافي است کيت تکامل هوشمند - Smart Evolution سامسونگ را در تلويزيون خود قرار دهيد و بگذاريد جادوي خود را اجرا کند. پردازنده دو هسته اي تلويزيون خود را به نسل جديد و سريع تر فن آوري چهار هسته اي تغيير دهيد. تجربه مشاهده خود را با بالا بردن دقت نمايش اچ دي VOD به کيفيت حيرت انگيز فول اچ دي ارتقا بخشيد. قابليت هاي جديد اضافه کرده و تلويزيون خود را با محتواهاي جديد از نو بسازيد. به دنياي جديدي از برنامه هاي تعاملي و قابليت هاي جديد گام بگذاريد، تلويزيون شما ديگر هرگز مانند گذشته نخواهد بود. فن آوري تکامل هوشمند - Smart Evolution حقيقتاً هر سال تلويزيون جديدي به شما خواهد داد.

* کيت تکامل هوشمند - Smart Evolution که بصورت جداگانه به فروش خواهد رسيد در سال 2013 عرضه خواهد شد
* کيفيت عملکرد واقعي ممکن است بسته به مشخصات فني مدل ها و محدوديت هاي سخت افزاري متفاوت باشد
* سطوح بهسازي ارائه شده توسط کيت تکامل هوشمند - Smart Evolution به سال خريد آن بستگي دارد
* ممکن است کيت تکامل هوشمند - Smart Evolution در زمان عرضه متفاوت باشد

تجربه مشاهده خود را با کيفيت برتر تصوير ارتقا بخشيد

لذت مشاهده را با کيفيت برتر تصوير ارتقا داده و تجربه بسيار واقعي تر و واضح تر و جذاب تري از سرگرمي ها داشته باشيد. حرکت تصاوير با قابليت 960Hz Clear Motion Rate بسيار نرم تر خواهد بود تا صحنه هاي پر تحرک و هيجاني را با نهايت وضوح تماشا کنيد. با عينک هاي 3 بعدي سامسونگ مي توانيد تصاوير خارق العاده 3 بعدي را با دقت فول اچ دي 1080p تماشا کنيد. با الگوريتم پيچيده و برتر تنظيم دقيق نور که کنتراست، رنگ و وضوح را بهبود مي بخشد، کيفيت تصاوير پيش چشم خود را باور نخواهيد کرد.

طراحي انقلابي و چشم نواز تلويزيون که زندگي شما را متحول خواهد ساخت

محيط زندگي خود را با اين طراحي پيچيده و شيک متحول سازيد. طراحي جذاب و زيباي منحصر به فرد سامسونگ از حاشيه باريک بدنه استفاده مي کند تا تجربه فراگيرتر و گسترده تري داشته باشيد. در اين طراحي از نماي منحني گون جذاب و يک پايه نوآورانه استفاده شده است که در کنار هم يک شاهکار کامل هنري محسوب مي شوند. تلويزيوني را کشف کنيد که در آن طراحي حيرت انگيز و امکانات برتر مشاهده با هم ادغام شده اند.

فايل ها و برنامه هاي خود را به اشتراک گذاشته، ذخيره ساخته و از آنها لذت ببريد – راحت تر از هميشه

به يمن وجود قابليت هاي ارتباطي هوشمند مي توانيد تجربه مشاهده لذت بخش تر و هوشمندانه تري داشته باشيد. با AllShare Play مي توانيد فيلم، عکس و موسيقي و ساير فايل هاي چندرسانه اي را مستقيماً در تلويزيون خود پخش کرده و از آنها روي صفحه نمايش بزرگ لذت ببريد. قابليت Wi-Fi داخلي به شما اجازه دسترسي يافتن به تجهيزات سازگار که در نزديکي قرار دارند، شامل تجهيزات همراه را مي دهد. با فن آوري ابري مي توانيد در مواقعي که خانه نيستيد نيز بيشترين بهره را از فايل ها و محتواهاي خويش ببريد. با قابليت هاي ارتباطي بهتر مي توانيد فايل ها و برنامه هاي چندرسانه اي خود را آسان تر به اشتراک گذاشته و از آنها لذت ببريد.

* استفاده از قابليت ذخيره سازي در وب مستلزم ثبت نام جداگانه نزد يک ارائه کننده ثالث فضاي ذخيره سازي مي باشد